Επιτυχόντες

2016 ΚΑΙ 2017: Επιτυχόντες ΑΕΙ-ΑΤΕΙ

ΑΕΙ 2017

53ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΜΟΥΡΕΖΙΝΗΣ  ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

50ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΚΑΜΠΕΡΗ ΠΕΤΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

53ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΜΑΤΣΙΕΓΙΕΒΣΚΙ ΓΙΑΚΟΥΜΠ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

53ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

53ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

27ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑΣ)

53ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΝΤΡΕΟΥ ΦΕΡΕΝΙΚΗ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

53ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

52ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΔΑΦΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

53ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΠΟΠΕΣΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣΕ ΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

27ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

53ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΓΟΓΟΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΑΤΕΙ 2017

27ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΧΟΥΣΣΕΪΝ – ΛΑΛΑΣ ΙΩΣΗΦ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

53ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΔΑΡΕΙΩΤΑΚΗ ΠΕΠΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

27ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΙΛΧΑΜ ΒΑΛΙΕΒ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

53ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΚΟΥΤΟΥΦΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

52ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

27ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ

53ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΑΛΙΑΪ ΣΑΒΕΡΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

53ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΔΑΛΗΒΙΓΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

53ο

 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  ΜΕΡΔΟΚΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

53ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

53ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΚΟΝΤΙΖΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΛΕΥΚΑΔΑ)

53ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΛΕΥΚΑΔΑ) ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΑΕΙ 2016

50ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ

50ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΚΑΜΠΕΡΗ ΠΕΤΡΟΣ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ

50ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ

53ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΠΕΤΣΙΝΗ ΦΙΛΙΤΣΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΕΚΠΑ

50ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΝΤΑΡΖΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

53ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΜΠΑΧΛΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΑΝΙΑ

52ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΚΙΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗ

52ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΚΟΝΙΝΙ ΠΑΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΣ

50ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΛΥΓΟΥΡΑ ΦΕΝΙΑ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

52ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΜΠΑΓΚΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

4ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΜΠΟΥΖΗ ΧΡΥΣΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

52ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΜΠΑΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΒΟΛΟΣ

50ο

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΑΤΕΙ 2016

50ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΤΟΔΗ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ

53ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΜΠΑΡΙΣ ΑΡΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΤΕ

50ο

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΠΑΣΚΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ

52ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΖΗΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΝΤΑΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ

ΕΠΑ.Λ

ΡΟΥΜΠΑΤΙ ΜΑΤΕΟ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

53ο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

2015: Επιτυχόντες ΑΕΙ-ΑΤΕΙ

ΑΕΙ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ.

ΘΕΤΙΚΗ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

53ο

ΘΕΤΙΚΗ

ΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

53ο

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ

ΜΟΥΡΕΖΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

50ο

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ

ΡΟKΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

50ο

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ

ΡΑΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

52ο

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ

ΚΙΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

53ο

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ.

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ

ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

52ο

ΘΕΤΙΚΗ

ΛΙΤΣΙ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ

50ο

ΘΕΤΙΚΗ

ΠΑΝΤΙΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ

53ο

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ

ΜΠΙΣΤΙΤΣΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ

ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

53ο

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

ΑΤΕΙ

53ο

ΘΕΤΙΚΗ

ΚΟΤΣΙ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

53ο

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

52ο

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ

ΓΚΟΓΚΑ ΕΝΤΖΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

50ο

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ

ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

52ο

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ

ΣΑΧΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

52ο

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ

ΚΛΙΑΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

53ο

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

52ο

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ

ΜΠΡΙΓΚΑΛΝΤΑ ΝΙΚΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

52ο

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

1ο ΜΕΤΑΞ.

ΕΠΑΛ

ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

1ο ΑΓ.ΑΝΑΡΓ.

ΕΠΑΛ

ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

1ο ΜΕΤΑΞ.

ΕΠΑΛ

ΜΕΞΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

2014: Επιτυχόντες ΑΕΙ-ΑΤΕΙ

Επιτυχόντες 2014

Αριστεύσαντες

52o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΚΛΑΜΑΡΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18970 (2ο-4ο)

52o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΣΤΑΜΑΤΕΡΗ ΕΥΑ 18504 (1ο)

ΑΕΙ

52o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΚΛΑΜΑΡΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

52o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΣΤΑΜΑΤΕΡΗ ΕΥΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ

53o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΚΑΚΟΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ ΠΑΤΡΑΣ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΜΥΡΤΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΠΑ

53o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΜΕΛΙΣΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΚΠΑ

13o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΚΟΥΜΑΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

53o

ΘΕΤΙΚΗ

ΚΟΤΣΙ ΚΛΕΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΡΙΖΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΡΙΖΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

50o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΠΑΝΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ

52o

ΘΕΤΙΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ ΑΘΗΝΑΣ

50o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΓΣ

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΖΑΝΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

3o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΝ ΠΑΤΡΑΣ

52o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΚΠΑ

52o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΑΤΕΙ

50o

ΘΕΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΠ

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΡΙΣΑ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

3o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΤΕΙ

50o

ΘΕΩ/ΚΗ

ΞΕΝΟΦΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΙΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΓΛ

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΖΑΧΡΑ ΠΑΡΙ ΧΑΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΤΕΙ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΤΕΙ

53o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΣΑΖΟΝ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

53o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΓΟΓΟΛΟΥ ΟΛΓΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΤΕΙ

3o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

13o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΒΑΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΚΟΛΟΚΟΥΡΑ ΧΑΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

50o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΤΕΙ

50o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΣΜΕΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

52o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

50o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΝΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΒΓΛ

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΟΥΡΝΤΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

52o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

1ο

ΕΠΑ.Λ

ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

50o

ΘΕΤΙΚΗ

ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

52o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

15o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΤΣΟΥΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

27o

ΘΕΤΙΚΗ

ΚΕΝΓΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΡΤΑ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

2013: Επιτυχόντες ΑΕΙ-ΑΤΕΙ

Επιτυχόντες 2013

ΑΕΙ

50o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

54o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΗ ΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

50o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

50o

ΘΕΤΙΚΗ

ΒΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜAΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

54o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΜΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

54o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΖΑΧΑΡΙΑ ΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

50o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΛΕΤΣΙΟΣ ΧΑΡΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

54o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

50o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΧΑΣΚΑ ΜΑΡΙΟ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

50o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

50o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

52o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΟΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

53o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

54o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΜΑΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

53o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΤΣΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

53o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΡΑΠΙ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

50o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΑΕΝ

ΑΤΕΙ

53o

ΘΕΤΙΚΗ

ΜΑΓΚΟΥΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

54o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΕΠΑ.Λ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

53o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΧΡΥΣΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)

54o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

50o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΣΟΝΙΤΗ ΕΛΙΖΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΕΠΑ.Λ

ΜΠΕΖΑΤΙ ΑΝΙΕΖΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

52o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΤΖΑΤΖΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

53o

ΤΕΧΝ/ΙΚΗ

ΠΑΒΑΛΚΟΒΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΕΠΑ.Λ

ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)

54o

ΘΕΤΙΚΗ

ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

53o

ΘΕΤΙΚΗ

ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

2012: Επιτυχόντες ΑΕΙ-ΑΤΕΙ

Επιτυχόντες 2012

ΑΕΙ

52o

TEXN/IKH

ΚΛΑΜΑΡΙΑ ΜΑΡΘΑ
18987 (5ο πεδίο) – 18474 (4ο πεδίο)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ (12η)

52o

TEXN/IKH

ΜΗΤΣΑΝΗ ΔΩΡΑ
18828 (5ο πεδίο) – 18426 (4ο πεδίο)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ (19η)

52o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΣΙΑ
18789 (1ο πεδίο)
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

52o

ΘΕΤΙΚΗ

ΓΚΡΟΥΕΒΑ ΤΥΧΟΜΟΙΡΑ ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤPΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

52o

ΘΕΤΙΚΗ

ΜΑΤΘΑΙΟY ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

52o

ΘΕΤΙΚΗ

ΓΡΙΜΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

52o

TEXN/IKH

ΒΑΝΑΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

50o

ΘΕΤΙΚΗ

ΒΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

49o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΝΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ

4o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΣΑΧΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

50o

TEXN/IKH

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

50o

TEXN/IKH

ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗΣ ΝΕΙΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ

4o

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΕΦΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΤΕΙ

54o

TEXN/IKH

ΧΟΥΔΡΑΣ ΤΑΣΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

52o

TEXN/IKH

ΓΚΙΩΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

54o

TEXN/IKH

ΧΑΤΖΗΘΑΝΟΣ ΠΑΡΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

54o

TEXN/IKH

ΠΑΠΑΓΚΙΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

54o

TEXN/IKH

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ

52o

TEXN/IKH

ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

52o

TEXN/IKH

ΤΖΑΤΖΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΒΓΛ

ΘΕΩΡ/ΙΚΗ

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

52o

TEXN/IKH

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

54o

TEXN/IKH

ΛΑΛΟ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2011: Επιτυχόντες ΑΕΙ-ΑΤΕΙ

Επιτυχόντες 2011

ΑΕΙ

50o

ΘΕΤΙΚΗ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΠΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΛΜ

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΛΛΠ

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

50o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΤΣΕΖΜΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

50o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΠΡΟΝΤΑ ΤΖΙΛΝΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΝΥΚΤ

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΓΣ

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΖΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

53o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ

54o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΜΠΟΥΖΑΝΗ ΦΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΤΕΙ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ.Τ.Υ.Α.

54o

ΘΕΤΙΚΗ

ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

54o

ΘΕΤΙΚΗ

ΜΕΛΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΝΟΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

50o

ΘΕΤΙΚΗ

ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΠΑΛ

ΟΙΚΟΝ/ΚΑ

ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

4o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΝΑΤΑΣΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΠΡΙΦΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

50o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

4o

ΘΕΩΡ/ΚΗ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ, ΜΟΥΣΕΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

54o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΛΟΥΓΙΑΚΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

53o

ΘΕΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

2010: Επιτυχόντες ΑΕΙ-ΑΤΕΙ

Επιτυχόντες 2010

AEI-ΑΤΕΙ

ΛΛΠ

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΚΟΡΝΑΡΟΥ ΛΟΥΙΖΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ

4o

ΘΕΩ/ΚΗ

ΓΚΑΡΑΒΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

4o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΝΤΑΛΙΠΑΗ ΕΝΤΙΣΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

4o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΝΤΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

4o

ΘΕΩ/ΚΗ

ΤΑΛΚΑ ΑΝΝΑ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

2009: Επιτυχόντες ΑΕΙ-ΑΤΕΙ

Επιτυχόντες 2009

ΑΕΙ-ATEI

53o

ΘΕΤΙΚΗ

ΚΑΛΥΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

53o

ΘΕΤΙΚΗ

ΚΑΛΥΒΑ ΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΣΤ

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΣΤ

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

54o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΑΠ

ΘΕΤΙΚΗ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΠ

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΜΙΧΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

54o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

54o

ΤΕΧΝ/ΚΗ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

54o

ΘΕΤΙΚΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ